Doprava a reklamace

Wool Yoga je nejen on-line obchod, ve kterém se snažíme nabídnout to nejlepší pro vaše projekty, ale je to i partner, se kterým můžete sdílet nápady, fotografie, nebo se naopak zeptat na jakýkoliv možný výrobek z našich materiálů. Jsme připraveni konzultovat a probrat veškeré možnosti.

Doprava

Zásilková služba PPL
Objednávky do 10 hodin předáváme dopravci ten samý den. Díky tomu jsou do dvou dnů u vás. Víkendové objednávky vyřizujeme v pondělí.

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete od nás e-mail, že vaše zboží už je na cestě. Pak máte možnost sledovat pohyb svého balíčku na stránkách zásilkové služby – www.ppl.cz. V případě jakéhokoliv dotazu můžete službu kontaktovat na jejich zákaznické lince 840 775 775

E-mailem den předem dostanete oznámení o termínu doručení. Pokud se vám doba hodit nebude, je možné ji telefonicky či e-mailem změnit.

Cena dopravy je 114 Kč.

 

Česká pošta – Balík do ruky
Tato služba České pošty zaručí doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky pošty.

Pokud jste obdrželi SMS nebo e-mail o odeslání balíku, můžete nejpozději do půlnoci v den, kdy jste avízo obdrželi, požádat o změnu termínu nebo způsobu doručení, například na odpolední čas.

Nejdříve si ověřte, zda ve vaší lokalitě službu Odpolední doručování Česká pošta nabízí. Pokud ano, požádejte o odpolední doručování prostřednictvím internetového formuláře na stránkách České pošty.

Doručovatel vás před doručováním bude telefonicky kontaktovat pro upřesnění času příjezdu.

Veškeré informace a praktické tipy najdete na webu České pošty.

Cena dopravy je 103 Kč.

 

Reklamační řád

Nejste spokojeni se svým zbožím?

Pokud by se zbožím cokoli nebylo v pořádku, prosím ozvěte se telefonicky na číslo +420 775 644 854 nebo emailem shop@woolyoga.com

Zboží můžete do 14 dnů od doručení vrátit zdarma a bez udání důvodu.

V tomto případě zboží, které vracíte, musí být v původním neponičeném obalu a s etiketou.

Na vyřízení reklamace máme ze zákona danou lhůtu 30 pracovních dní, snažíme se však reklamace vyřizovat co nejrychleji.

 

Jak postupovat?

Vrácení zboží poštou Jednoduše vyplňte vratkový formulář přiložený k daňovému dokladu, který vám přišel spolu s objednávkou, a nepoužité zboží v původním stavu se všemi etiketami nám pošlete zpět na adresu:

WoolYoga
WY Company s.r.o., Ke škole 1389, 25210 Mníšek pod Brdy

Napište nám

Ve WoolYoga se staráme o to, co máte na srdci . Neváhejte a pošlete nám zprávu s případnými dotazy a návrhy.

wool-yoga01