T-Shirt příze

Naše T-shirt Crazy ways příze je vyrobena z přebytku látek z módního průmyslu. Je skvělé, využít tento materiál, který by již nečekala zářivá budoucnost k něčemu novému a krásnému. Každý výrobek z této příze je unikátní a originální. Můžete se vrhnout na velké i malé projekty. Zosobnit Tvůj domov nebo se pustit do módních záležitostí jako je oversize svetr, kabelka či šperky. Je to jen na Tobě.

Crazy ways příze Ti dává spoustu možností k návrhu a tvorbě díky svým pestrým barvám a příjemnému složení z bavlny s příměsí elastanu. Díky silnější přízi je vše neuvěřitelně rychlé, díky tomu je Crazy ways vhodná i pro méně trpělivé pletařky :-)

Crazy ways je úžasný jedinečný materiál, který ve spojitosti s Tvojí inspirací dokáže neuvěřitelně krásné věci. Dá se kombinovat s tenčí přízí, vytvořit síťové detaily. Nebo využít silné struktury materiálu a tvořit bytové doplňky, v podobě polštářů, sedáků, dek, prostírání, koberců.. Je to jen na Tobě.

T-shirt Crazy ways je složena z bavlny s příměsí elastanu, pravděpodobně by tato nová látka již nebyla k ničemu využita, máte šanci ji dát nový život svými nápady !

banner02