Merino příze

merinosedaII
obrázek 5 (1)
Merino 100% Superwash
Kabelka
Merino 100%

Naše Merino příze je vyrobena v České republice. Složení je 100% merino ovčí vlna, která má jedinečné vlastnosti, dokáže odvádět vlhkost od těla, má izolační schopnost, umí zahřát i v tenké vrstvě, dokáže pojmout velké množství vlhkosti, aniž by chladil a jeho izolační a prodyšné schopnosti jsou jedinečné.

Merino přízi nabízíme v několika variantách, co se týče barvy a tloušťky, má všestranné využití a lze ji barvit, barvami určenými na vlnu, dle vašich představ.

Péče o výrobky z Merino vlny

Pokud Vaše pračka umí některý z krátkých, jemných vlna programů ve studené vodě, použijte prací sáček, vložte do bubnu, nastavte nejnižší otáčky a nalijte trochu pracího přípravku na vlněné věci.

Nikdy nesušte v sušičce !

Praní v ruce musí být šetrné, pouze ve vlažné vodě, nejlépe v nádobě nebo vaně, kde se daný kus dobře rozloží, přidáme trochu jemného přípravku na vlnu nebo dětský šetrný šampon a jemně tlačíme rukama, nikdy netřeme. Vypraný kus položíme na ručník a vyždímáme. Na sušák nikdy nevěšme ! Je nutné výrobek položit a rovnoměrně rozložit.

Výrobky z Merino vlny mají schopnost odpuzovat nečistoty již od přírody, věcí není nutné zbytečně často prát, mnohdy stačí vyvětrat na čerstvém vzduchu.