Baby Alpaka příze

alpaca_JPG002

Naše Baby Alpaka příze je podrobena přísným testům co se ekologie týče, je šetrná jak k přírodě při její výrobě, tak dále k jejím uživatelům. Můžete jí plně důvěřovat a produkty z naší Baby Alpaka příze obléci i těm nejmenším, vlna je vhodná i pro novorozence. Neobsahuje žádná alergenní barviva, těžké kovy, pesticidy, či jiné látky, které by mohly citlivou pokožku ohrozit. Již na dotek je Baby Alpaka příze neuvěřitelně příjemná, neštípe a krásně hřeje. Je to zcela jistě nejlepší kvalita pro Vaše projekty, nebudete litovat času, který jste investovali do pletení nebo háčkování, protože můžete vyrobit něco, co Vám bude dlouho a dobře sloužit, zároveň skvěle vypadat.

Alpaka je domestikovaná lama. Jsou chovány především pro produkty velice kvalitní vlny. Alpaky žijí v různých částech světa, naše Baby Alpaka pochází z Peru. Baby Alpaka má svůj název proto, že se jedná o speciální oblast krku, kde roste nejjemnější srst.

Péče o výrobky z Baby alpaka

Pokud Vaše pračka umí některý z krátkých, jemných vlna programů ve studené vodě, použijte prací sáček, vložte do bubnu, nastavte nejnižší otáčky a nalijte trochu pracího přípravku na vlněné věci.

Nikdy nesušte v sušičce !

Praní v ruce musí být šetrné, pouze ve vlažné vodě, nejlépe v nádobě nebo vaně, kde se daný kus dobře rozloží, přidáme trochu jemného přípravku na vlnu nebo dětský šetrný šampon a jemně tlačíme rukama, nikdy netřeme. Vypraný kus položíme na ručník a vyždímáme. Na sušák nikdy nevěšme ! Je nutné výrobek položit a rovnoměrně rozložit.

Výrobky z Baby Alpaka mají schopnost odpuzovat nečistoty již od přírody, věcí není nutné zbytečně často prát, mnohdy stačí vyvětrat na čerstvém vzduchu.

alpakabanner