Náš příběh

Vášeň.. to je asi ta hlavní ingredience pro to dělat něco dobře a rád. Jedna z takových věcí je pro mě pletení a háčkování, které miluji už odmalička. Prošla jsem si obdobími radosti z vyrobených šatů pro panenku Barbie, uháčkovaného sexy trička na diskotéku až po neskutečně krásný pocit při pletení měkkoučké deky pro moje miminko. To vše provázely pocity naplněnosti, radosti a kreativity už od samotného výběru materiálu a barvy, návrhu až po výrobu dané věci a těšení se na hotový výrobek a jeho užívání.

Není lepší pocit, než ten z vlastní vyrobené věci, ať už je to svetr, koberec, nebo jen šála. Když se člověk těší domů, aby pokračoval ve svém projektu. A nemluvě o přínosu pletení pro naši mysl a mozek, díky tomuto blahodárnému účinku také vznikl náš název, jelikož jóga má zcela jistě podobné účinky na naši duši jako pletení nebo háčkování.

V obchodě se dá koupit spoustu krásných věcí, ano, ráda se tam inspiruji, ale samotnou věc už si raději vyrobím doma, obzvlášť, když je to třeba svetr, který má design nikdy nevycházející z módy. Proto je skvělé, když můžete použít materiál, který je přírodní, příjemný a kvalitní. V tomto případě víte, že práci a čas, který vložíte do výroby tohoto kousku oblečení se Vám vyplatí.

Vtáhněte nás do svého světa tvorby a nechte se vtáhnout do světa Wool Yoga !!

fotopravo

Pletení má spousty výhod.

Od snížení stresu a úzkosti, po nabytí sebevědomí a sebemotivace.

Diky pletení dochází k neuvěřitelnému propojení konečků prstů, dlaní, rukou a obou mozkových hemisfér, které mají blahodárné funkce na naše duševní zdraví, paměť,soustředění, jazyk…. Vaše paměť se díky tomu zlepší a jsme přesvědčeni, že tímto cvičením se může snížit, případně oddálit pravděpodobnost demence. U dětí může pletení pomoci zlepšit pozornost a soustředění.

Práce je lék na všechno….

Věřte mi, že už při dokončení prvního řádku začnete cítit pocit blaženosti, uspokojení a hormony stěstí se ve Vašem tělem začnou pozvolna uvolňovat.

Budete cítit uvolnění své kreativity a budete brzy zářit pýchou, jakmile svůj projekt (návrh) dokončíte.